"Bez względu na to, jak ciemna jest noc, 

poranek zawsze nadchodzi"

Final Fantasy X

klasa gamingowa

Rozszerzenia: język angielski, matematyka, informatyka

Rywalizacja w grze sieciowej Uczniowie rywalizują w emocjonującej grze sieciowej.

DLA KOGO?

Jeśli jesteś absolwentem klasy ósmej  i chcesz „wbić” do klasy gamingowej, to musisz ogarniać parę rzeczy. Po pierwsze, musisz być mega zafiksowany grami – to podstawa. Druga sprawa, technologia – no bo jak nie ogarniasz kompa czy konsoli, to ciężko będzie. Trzecia, współpraca – gry często wymagają team play, więc luzik, jeśli jesteś komunikatywny. Czwarta, kreatywność – tu możesz się wyżyć, projektować poziomy, streamować, co tam chcesz. I piąta, zarządzanie czasem – bo gry wciągają, ale nie zapomnij o szkole i obowiązkach.
Planowanie strategii Planowanie swoich ruchów w trakcie rozgrywki pochłania całąuwagę.

zaęcia dodatkowe

Uczestnicy zajęć dodatkowych będą rozwijać swoje umiejętności w grach komputerowych, poznawać różne gatunki i strategie rozgrywki. Nauczą się, jak prowadzić własne streamy na platformach internetowych, budować widownię i tworzyć atrakcyjny content. Uczniowie będą też doskonalić swoje umiejętności językowe, szczególnie w kontekście związanym z grami i technologią. Poznają podstawy marketingu, promocji i zarządzania marką w świecie gamingu. Dowiedzą się, jak dbać o swój wizerunek  w internecie.

aby Ci się łatwiej uczyło...
odkryj cechy swojej osobowości

Test osobowości podczas rekrutacji jest dobrowolny. Jeśli zdecydujesz się go wypełnić, pomoże zidentyfikować cechy, które ułatwią naukę na wybranym kierunku.

Co potem?

Informatyka i gry komputerowe, informatyka, marketing i e-commerce, zarządzanie wizerunkiem.

Zapisz się do nas!

Wypełnij zgłoszenie on-line:  Wypełnienie wniosku online jest wygodniejsze niż tradycyjne papierowe formularze. Możesz to zrobić w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.
Umów się na rozmowę!  W szkole Magellanum, zamiast tradycyjnych konkursów na podstawie świadectw czy wyników egzaminów, przeprowadza się rozmowy z kandydatami. To dlatego, że szkoła stawia na indywidualne podejście i chce poznać każdego ucznia osobiście. Rozmowa pozwala zrozumieć potrzeby i predyspozycje każdego kandydata, co jest ważne w procesie rekrutacji. Na rozmowę przychodzą wspólnie wszyscy zainteresowani: kandydat, jego rodzice/opiekunowie prawni a nawet siostra czy brat. 
Złóż wymagane dokumenty:
Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej. Świadectwo ukończenia szkoły podstawowej.

Zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty. Ewentualnie: Orzeczenie PPP wydane na okres nauki w liceum, uprawnia do zniżki w czesnym.

Zapisz się.

Ważne informacje dla kandydatów

Szkoła nie jest objęta systemem rekrutacji elektronicznej. Wolimy porozmawiać z Tobą  i twoimi rodzicami/ opiekunami prawnymi osobiście.

O tym, czy zostaniesz uczniem naszej szkoły decydujecie Państwo wspólnie na rozmowie z pracownikiem szkoły. Orientacyjne terminy:

13 maj – 4 lipca

Składanie wniosków o przyjęcie i odbywanie rozmowy kwalifikacyjnej

21 czerwca – 4 lipca

Dostarczenie zaświadczeń o wynikach egzaminu i kopii świadectwa

11 lipiec

 Jeżeli odbyłeś rozmowę i złożyłeś wszystkie dokumenty oraz uiściłeś wpisowe to zostałeś przyjęty!

11 lipca - 15 lipca

Potwierdzenie woli przyjęcia